KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8146393
nr 814 6393
Akvarell
Signerad Gjörwell, King Times Square under 30-talet, motivets mått: 21x30
Utrop:
400 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 mars 2013
kl 20:47:09
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
700 kr
800 kr